fbpx

Auto ostueelse kontrolli kasutustingimused

Teenuse pakkuja on BMG OÜ (registrikood 14637066), asukohaga Ringtee 12a, 50105 Tartu.

Teenuse kasutamine on lubatud vaid kõikide kasutustingimustega nõustumise korral. Kasutades Teenust nõustub Klient kõikide kasutustingimustega eranditult. 

Üldsätted

Auto ostueelne kontroll sisaldab: auto kere ülevaatust ja kontrolli, mootori ja elektrisüsteemi diagnostikat, auto salongi ülevaatust, elektriseadmete töö kontrolli, hooldusajaloo kontrolli, auto liikluskahjude kontrolli ja muid taustauuringuid (võimaluste piires), proovisõitu koos sõiduki üldhinnanguga, veermiku seisukorra üldhinnangut, auto seisukorda fikseerimist piltidega.

Ostueelse kontrolli kokkuvõtte ja pildid saadetakse Kliendile e-maili teel.

Hind sisaldab Tartu linna piires asuva auto kontrolli. Mujal asuvate autode puhul lisandub 0,27 €/km.

Teenuse pakkuja on kohustatud ühe ostetud teenuse raames kontrollima üht autot.

Juhul kui auto kaob müügist enne kui Teenuse pakkuja müüjaga kontakteeruda jõuab, kuulub raha tagastamisele. Juhul kui Klient otsustab teenusest loobuda või muuta algselt välja valitud autot, siis on see võimalik kuni hetkeni kus Teenuse pakkuja on müüjaga kohtumise kokku leppinud. Vastasel juhul raha tagastamisele ei kuulu.

Teenuse pakkuja teeb omalt poolt kõik selleks, et avastada iga väiksemgi autol leiduv viga ja defekt. Teenuse pakkuja ei võta endale vastutust seoses võimalike peidetud vigadega, kuid annab endast parima, et neid leida.

Teenuse pakkuja garanteerib, et on autode kontrollimisel täielikult neutraalne.

Teenuse pakkuja teostab alati proovisõidu tingimusel, et müüja seda võimaldab.

Teenuse pakkuja ei eemalda ostueelse kontrolli teenust osutades kerepaneele, katteplastikuid, velgi, ilukilpe ega muid detaile auto küljest. Auto kontroll teostatakse nii põhjalikult kui on vastava mudeli puhul võimalik ilma detaile auto küljest eemaldamata.

Teenusest loobumise korral kuulub tagastamisele 75% teenuse summast. Teenusest saab loobuda kuni hetkeni, mil Teenuse pakkuja on alustanud sõitu kontrollitava auto suunas. Hilisemal loobumisel raha tagastamisele ei kuulu. Kui automüüja keeldub ostueelsest kontrollist kuulub tagastamisele summa täies ulatuses.